מרכז בי אבא ישראל – ארה״ב משלב תחת קורת גג אחת את כל השירותים ליצירת חיים חדשים עם קשר תומך ורציף, בי אבא הוא לא שירות תיווך.   
הצוות הרפואי הוא בעל  נסיון רב שנים בטיפולי תרומת ביצית ופונדקאות שהסתיימו בהצלחה של הולדת תינוקות רבים בארה״ב ובישראל. יש לנו מאגר  של תורמות  ביציות ופונדקאיות מה שמקצר את זמן ההמתנה שלכם. ריכוזיות וניהול הטיפול בידי צוות אחד מפשט את התהליך  ושומר על סיכויי הצלחה מרביים תוך הפחתה משמעותית בעלויות.
 
מחזורי הטיפול אצלנו כוללים אפשרות לבדיקה גנטית של העובר טרם החזרתו (PGS) במטרה להעלות את סיכויי ההצלחה ולהפחית את הסיכוי להפלות ומומים מולדים.
 
בי אבא הינו שרות יחודי  תוך הקפדה על תמחור אופטימלי ,  הטיפול מתאים ליחיד ולזוגות  הבוחרים לטפל בארה״ב, ובמיוחד לאלה שהחוק בישראל אינו מאפשר להם לעבור טיפולי תרומת ביצית ופונדקאות בארץ .
ארצות הברית היא  היום המדינה היחידה המאפשרת לרשום את שני בני הזוג מאותו המין כהורים בתעודת הלידה.

המרכז משלב טיפולי פריון חדשניים  בשילוב תובנה ורגישות שלכל מטופל יש צרכים יחודיים משלו , ובהתאם לכך נבנית תוכנית הטיפול.

אנחנו המרכז היחיד בחוף המזרחי הכולל אחיות מוסמכות מתאמות טיפול , בעלות רשיון ישראלי ואמריקאי , דוברות עברית , המלוות אותכם בתהליך הטיפול מבחירת התורמת אל יצירת העוברים , החזרת העוברים לפונדקאית , ליווי ההריון , ועד לחיבוק התינוק.

בבי אבא הדרך מתחילה בארץ בניהול והכוונה של פרופ' דני זיידמן , פרופ' שלמה משיח , פרופ' אדריאן שולמן ופרופ' אייל שייף. קבוצה זו חברה לבי אבא ומביאה איתה שנים רבות של נסיון טיפולי בתחום הפיריון . המשך הדרך של יצירת העוברים והחזרתם לפונדקאית נעשית בארצות הברית במכון הפריון איתו אנו עובדים בשיתוף .

איחוד השירות תחת קורת גג אחד מאפשר לנו לצמצם עלויות לקצר את זמן ההמתנה לתורמת הביציות ולפונדקאית , ולתת לכם דרך ברורה ותומכת ע״י צוות מיומן ומקצועי עם שנים רבות של נסיון ורגישות בטיפולי פריון , פונדקאות  ותורמת ביצית .

במרכז בי אבא משולב מרכז פרטי לפריון שמדווח לאיגוד הפריון האמריקאי, ומנוהל בפיקוחו של ד״ר מתן ימיני בוגר הדסה ירושלים מקים תוכנית הפריית המבחנה בבית החולים קפלן רחובות ובעל נסיון של שנים רבות בתחום .

המכון פתוח 365 יום בשנה, למרכז מעבדות חדרי ניתוח והתאוששות משלו . המכון ממקום בניו-ג׳רסי , כ 20 דקות משדה התעופה ניו ארק וכ 30 דקות ממנהטן ו וכ 10 שעות טיסה מתל אביב !

הצוות המקצועי שלנו

אנחנו המרכז היחיד בחוף המזרחי הכולל אחיות מוסמכות, מתאמות טיפול, עם רישיון ישראלי ואמריקאי, דוברות עברית . נלווה אותכם בתהליך הטיפול מבחירת התורמת אל יצירת העוברים וההחזרה שלהם לפונדקאית , תוך ליווי ההיריון ועד לחיבוק התינוק. 
שילוב של מיטב מומחי הפריון בישראל מביא איתו נגישות ותחושת בטחון בתהליך הטיפול .

אבות טריים מספרים

"בהיותינו זוג נשוי מאותו המין, היה לנו ברור שלפנינו דרך מורכבת המצריכה תעצומות נפש והשקעה כספית נכבדת. אין לנו מספיק מילים להודות לפונדקאית האמיצה שלנו שנתנה לנו את הדבר היקר ביותר שאפילו קשה היה לנו לחלום עליו. אנחנו מודים גם לדר' ימיני ולצוות שליווה אותנו. לכל אחד אשר הולך בדרך הזאת, אני ממליץ להשאר אופטימי ולהסתכל תמיד על התמונה הכוללת."
יוסי
אבא טרי