תרומת ביצית

מאגר התורמות של Be ABBA נבחר בקפידה עי מתאמת תורמות בצוות שלנו. בהתחלה של הליך פונדקאות נמליץ לכם לבחור בתורמת אשר עברה מחזור תרומה מוצלח בעבר שהסתיים בשילוב של הריון ועוברים מוקפאים למשמרת .
תורמת הביציות בה תבחרו עברה תהליך סינון קפדני הכולל הסטוריה רפואית נכונות לתהליך, ובדיקה פסיכולוגית כדי לקבוע התאמה ראשונית .
בדף הנתונים שלה אותו תראו קיים מידע רב העוזר לכם להכיר אותה . אנחנו נלך איתכם יד ביד לאורך הדרך ונעזור לכם בכל מידע נוסף לו תזדקקו . הפרופיל האישי שלה המצוי בדף המידע מכיל את תמונתה , עברה הרפואי , וההיסטוריה המשפחתית כולל מראה הוריה. כמו כן תמצאו מידע על השכלתה ומקצוע בו היא עוסקת.
הבחירה הנעשית על ידכם היא מאוד אישית , יש הורים מיועדים להם המראה החיצוני הוא החשוב מכול, ויש המתמקדים בבריאות או בהשכלה . כל אחד מנתונים אלו חשוב בפני עצמו ולכן בחירתכם מורכבת וחשובה לנו.
תהליך בחירת התורמת כולל בדיקות המראות על הרזרבה השחלתית והצפי לתגובה טובה עם מספר ביציות רב . בדיקות אלו חשובות אך נסיון העבר של התורמת בה בחרתם חשוב יותר. תורמת אשר עברה תהליך תרומה קודם תגיב לרוב אך לא תמיד בצורה דומה . המלצותינו לכם תהייה לבחור תורמת אשר בתהליך קודם הביאה ליצירת עוברים , הריון ועוברים מוקפאים לשימוש חוזר. למרות כול זאת באפשרותכם לבחור תורמת שזו לה המחזור הראשון .
במידה ותרצו נשמח לטפל בכול תורמת אחרת אשר תמצאו בעצמכם דרך סוכנויות של תורמות או תורמת המוכרת לכם באופן אישי ( מכרה או קרובת משפחה) הרוצה לעזור לכם.
לאחר הבחירה הראשונית תעבור התורמת את השלב הבא כולל פתיחת תיק רפואי על ידי רופא הפריון, בדיקה גופנית , ובדיקות דם משלימות , וכן בדיקות פסיכולוגיות.
תרומת ביצית בארה״ב נמצאת בפיקוח מרכז המזון והתרופות על פי תקנות תרומת אברים. מכון הפריון איתו אנחנו עובדים נמצא תחת פיקוח זה ונבדק באופן סדיר על ידי מרכז המזון והתרופות מאז התקנת התקנות. עד כה עברנו בדיקות אלו תמיד בהצלחה .
בתהליך תרומת הביצית תטופל התורמת בתרופות פריון המיועדות לגרום להתפתחות  זקיקים בשחלות מהם ישאבו הביציות . לאורך שלב זה היא תמצא במעקב , הכולל בדיקות הורמונליות ואולטרה סאונד , כדי לוודא תגובה מתאימה לקראת שאיבת הביציות , נדווח לכם באופן   רציף על ההתפתחות .
לאחר שאיבת הביציות הן תופרנה בזרע הנבחר והמצוי במרכז הפריון ליצירת עוברים לקראת החזרתם לפונדקאית.